لاغری با ال پی جی (اندرمولوب) | هزینه ، مزایا و عوارض روش LPG

اگر به دنبال راهی برای از بین بردن چربی های سمج زیر پوستتان هستید و میخواهید پوستی سفت ،صاف و جوان داشته باشید، یکی از بهترین راه ها برای رسیدن به آن، درمان لاغری با ال پی جی است.ال پی جی اندرمولوژی یکی از بهترین روشهای غیر تهاجمی و بدون درد برای مبارزه با چربی های زیر پوست یا همان سلولیت هاست. بسیاری از کسانی که این روش درمان را انجام داده اند از نتایج فوق العاده ی آن بسیار راضی بوده اند.

لیپوماساژ اندرمولوژی(LPG) چیست؟

لیپوماساژ در واقع زیرمجموعه ال پی جی است. اندرمولوژی لیپوماساژ یک درمان لاغری غیر تهاجمی است که سلول های چربی زیر پوست را از بین میبرد. درمان کامل، حدود بیست جلسه نیاز دارد اما بعد از شش جلسه درمان، نتایج آن دیده میشود. هر جلسه درمان حدود چهل و پنج دقیقه طول میکشد و دو جلسه در هفته باید انجام شود.
اساس کار در این روش، ماساژ است. سر غلطکی دستگاه روی نواحی تحت درمان کشیده میشود، همزمان با ماساژ پوست، مکش هم توسط سری نرم دستگاه انجام میشود. ماساژ و مکش به طور همزمان نه تنها سلولیت های زیر پوست را از بین میبرد بلکه جریان خون را در پوست افزایش میدهد و آب اضافی میان بافتی را حذف میکند. چربی ها و سموم همراه با آب اضافی میان بافتی از بدن خارج میشوند. اگر همراه با انجام ال پی جی، ورزش و رژیم را در برنامه ی خود داشته باشید برای همیشه با سلولیت خداحافظی میکنید.

لاغری باال پی جی چیست؟

لاغری با ال پی جی روشی برای لاغری است که در آن بدن تحت ماساژ و مکش قرار میگیرد. این دو، کار اکسیژن رسانی و خون رسانی به بافت سلولیت را انجام میدهند، سپس سلول های چربی و مواد سمی توسط آب اضافی بافت سلولیت با ادرار از بدن خارج میشود. در این مدت پزشک به شما توصیه میکند آب فراوان بنوشید. با از بین رفتن چربی های زیر پوست، ظاهر پوست زیباتر و لاغرتر خواهد شد.
کدام ستاره های دنیا از روش لاغری ال پی جی استفاده کرده اند؟
احتمالا برای شما این سوال پیش میاید که چطور بیشتر ستاره های هالیوودی هیچ سلولیتی در بدنشان ندارند و تعجب می کنید که دلیل آن استفاده از ال پی جی بوده است!
یکی از این ستاره ها آنجلینا جولی است که این درمان را انجام داده و همچنان آن را ادامه میدهد. شاید باورتان نشود اما حتی ستاره های مرد همچون متیو مک کانهی هم برای داشتن بدن صاف تر از ال پی جی استفاده میکند. جنیفر لوپز، بیانسه، سیلوستر استالون، بریتنی اسپیرز و بسیاری دیگر هم تحت این درمان قرار گرفته اند.
آیا ال پی جی پوست را سفت میکند؟
اندرمولوژی قطعا پوست شما را سفتتر میکند! عملکرد کلی این روش کاهش چربی های زیر پوست و سلولیت است. با کاهش سلولیت در طول ماساژ، جریان خون در بدن بیشتر شده در نتیجه بدن برای چربی سوزی بیشتر تحریک میشود. بنابراین پوست الاستیک تر، نرم تر و کشیده تر میشود.

لاغری با LPG

لاغری با LPG

آیا در روش لاغری با ال پی جی سلولیت ها از بین میروند؟

اثر بخشی این روش در افراد مختلف متفاوت است، با این حال بسیاری از بیماران درمان با ال پی جی را بسیار موفقیت آمیز میدانند. از طرفی اثر بخشی این روش در ستاره های هالیوود هم دیده میشود.
انجام ال پی جی بعد از لیپوساکشن ضروری است!
این فکر که لیپوساکشن به تنهایی برای از بین بردن چربی ها کافیست، درست نیست. در لیپوساکشن چربی ها حذف میشوند اما مقداری درد و کشیدگی و کاهش الاستیسیته ی پوست وجود دارد. برای کاهش علایم ذکر شده، انجام ال پی جی بعد از لیپوساکشن توصیه میشود. طی درمان با ال پی جی، جریان خون در نواحی لیپوساکشن شده، بیشتر میشود در نتیجه درد کمتر و خاصیت ارتجاعی پوست بهتر میشود.

تفاوت لاغری ال پی جی و پیکرتراشی با ال پی جی چیست؟

هر دوی این اصطلاحات به یک معنا هستند اما شاید کلمه ی پیکر تراشی ال پی جی، این درمان لاغری را بهتر توصیف میکند، زیرا نتیجه ی این درمان داشتن بدنی خوش فرم و زیبا خواهد بود.
اثرات ال پی جی تا چه مدت باقی میماند؟
یکی از مزیت های لاغری با ال پی جی این است که نتایج آن حداقل به مدت شش ماه باقی میماند ، با این حال این عدد در افراد مختلف متفاوت است و بستگی به سلامت، ژنتیک، سن و نوع زندگی آنها دارد.

آیا ال پی جی در کاهش سلولیت موثر است؟

اندرمولولوژی به طور چشمگیری در کاهش سلولیت موثر است. کار این روش آن است که چربی های زیر پوست را حذف و پوست را صاف و محکم کند. بعد از ماساژ، سلولهای چربی از بدن تخلیه میشوند بنابراین برای حفظ نتایج ال پی جی آب فراوان بنوشید و همواره ورزش کنید.

آیا لیپوماساژ در ال پی جی موثر است؟

بله، لیپوماساژ در اندرمولوژی بسیار موثر است. در واقع این ماساژ است که اثرات شگفت انگیزی ایجاد میکند. رولر یا همان قسمت ماساژ دهنده ی سری دستگاه است که با افزایش جریان در قسمت های تحت درمان باعث تخلیه ی چربی و مواد سمی میشود.

آیا ال پی جی درلاغری موثر است؟

افراد مختلف نظرات متفاوتی درباره ی نتایج درمان با ال پی جی دارند. اما به طور کلی گزارشات شامل پوست صاف و محکم، از بین رفتن برجستگی و فرورفتگی در ران ها، از بین رفتن سلولیت و کاهش وزن است.
در روش لاغری با ال پی جی شما تقریبا به بیشتر نیازهایتان برای داشتن بدنی ایده آل میرسید این در حالی است که ال پی جی یک روش غیر تهاجمی است. بنابراین بدون درد و خونریزی و بیهوشی است و نیازی به دوره ی استراحت و ترمیم ندارد و مهمترین مساله این که هزینه آن نسبت به روش های تهاجمی بسیار مقرون به صرفه است.

خدمات زیبایی

filler injection

جستجو

زیبایی پوست و صورت

fat injection
logo-white

مشاور لاغری و زیبایی شما

کلینیک شمال تهران: ۱۶ ۲۸۴ ۲۸۴

© 2019 لاغری. تمامی حقوق محفوظ است.