درمان سلولیت با RF | هزینه ها و مزایای درمان سلولیت با رادیوفرکانسیRF

درمان سلولیت با رادیوفرکانسی RF

درمان سلولیت با RF توسط دستگاه RF با ارسال انرژی فرکانس رادیویی به به نواحی سلولیت انجام می‌شود. امواج فرکانس رادیویی میتواند به عمق پوست نفوذ کرده و بر لایه های بالایی و زیرین پوست اثر کند. این انرژی باعث کشش و بهبود بافتهای ساختاری زیرین پوست می‌شود.درواقع این گرمای حاصل از دستگاه RF است که تولید کلاژن را در لایه های پوست تحریک میکند و به طور همزمان با سفت و محکم کردن بافت پوست، سلولیت و چربی های رسوب کرده را به طور موثر و چشمگیری از بین میبرد. این امواج طوری طراحی شده اند که بتوانند غشای سلولهای چربی را پاره کنند سپس چربی های شکسته شده در ناحیه ی تحت درمان از طریق کبد و ادرار دفع می‌شوند. درواقع لاغری موضعی با RF نوعی پیکرتراشی بدون جراحی محسوب می‌شود. از این روش همچنین می‌توان برای جوان سازی و لیفت پوست و از بین بردن چین و چروک های صورت هم استفاده کرد.

سلولیت چیست؟

با افزایش سن، مجموع پروتئین‌های کلاژن و الاستین در پوست کاهش میابد و به دلیل همین کمبود، پوست چروک و یا شل می‌شود. بنابراین با افزایش سن، پوست بیشتر مستعد سلولیت یا gynoid lipodystrophy می‌شود. سلولیت نامی است برای حالت توده ای و موج‌دار پوست ران، کفل، باسن و شکم که بیشتر ما آن را تجربه کرده‌ایم. سلولیت بیشتر در زنان بالغ و بزرگسال اتفاق می‌افتد و تقریبا نود درصد زنان و حتی کسانی که بسیار لاغر یا متناسب هستند آن را تجربه می‌کنند. با اینکه سلولیت از نظر پزشکی، خطری برای سلامتی ندارد اما بسیاری از زنان آن را باعث خجالت و شرمساری می‌دانند. مطالعات نشان میدهد که هورمون ها نقش مهمی در ظاهر سلولیت دارند. با افزایش سن در زنان، تولید هورمون استروژن کم می‌شود. استروژن یکی از هورمون هایی است که به حفظ رگ های خونی در بدن کمک می‌کند و مقدار کم استروژن باعث تضعیف گردش خون می‌شود. به همین دلیل هورمون ها یکی از عوامل ایجاد سلولیت با کاهش تولید کلاژن و تجزیه‌ی بافت پیوندی هستند.به دلیل پایین بودن سطح استروژن در مردان، آنها کمتر درگیر سلولیت می‌شوند. تجزیه ی کلاژن یک عامل بیولوژیکی در ایجاد سلولیت است، که نشان میدهد زنان با سلولیت زیاد درواقع دچار تجزیه‌ی کلاژن بالا هستند. بیشتر مردم فقط زمانی میتوانند سلولیت را ببینند که پوست خود را در ناحیه ی ران ها با دست فشار دهند. اما سلولیت شدید حالت توده ای و موج‌دار با فرورفتگی ها و برجستگی های زیاد دارد. با اینکه بیشتر در اطراف ران و باسن پیدا می‌شود اما گاهی روی شکم، سینه و بالای سینه هم دیده می‌شود.

سلولیت چرا و چگونه بوجود می آید

۱٫ استروژن فیبروبلاست را تحریک می‌کند. ( سلول های تولید کننده ی کلاژن)
۲٫ فیبروبلاست ها کلاژناز تولید میکنند.
۳٫ کلاژناز باعث تخریب کلاژن در سلول های چربی اطراف آن میشود.
۴٫ مقدار رشته های کلاژن در اطراف بسته های سلول های چربی کم می‌شود.
۵٫ سلول های چربی به سمت بافت نرم پوست حرکت می‌کنند.
۶٫ سلول های چربی آزاد در نزدیکی سطح پوست جمع شده و سلولیت را میسازند.

درمان سلولیت با RF

در حال حاضر RF به عنوان بهترین راه درمان سلولیت شناخته می‌شود. روش RF آخرین تکنولوژی برای درمان غیر جراحی و غیر تهاجمی سلولیت و کشش پوست است. درمان سلولیت با RF با تکنولوژی پیشرفته، سریع و بدون درد و بدون نیاز به تخریب بافت است. لازم به ذکر است که این روش بسیار مقرون به صرفه تر از سایر جراحی های لاغری است. انرژی رادیوفرکانسی به تعداد نوسانات در هر ثانیه از میدان های الکتریکی و مغناطیسی اشاره دارد که بخشی از امواج رادیویی طیف الکترومغناطیسی است. طیف الکترومغناطی شامل امواج مایکروویو، مادون قرمز، نور مرئی، اشعه ماورای بنفش، اشعه ایکس و اشعه گاما است. امواج رادیویی از لحاظ فنی کمترین فرکانس را در طیف الکترومغناطیس دارد.

مزایا و نتایج حاصل از درمان سلولیت با RF

به عنوان بهترین درمان سلولیت، تکنولوژی رادیوفرکانسی تنها گزینه شناخته می‌شود. حرارت کنترل شده‌ی ناشی از امواج رادیویی به طور موثر چربی های رسوب کرده ی زیر پوست را در یک دمای امن برای بدن، ذوب میکند و سپس چربی های ذوب شده به طور طبیعی توسط سیستم لنفاتیک بدن، تخلیه می‌شود. اگر به دنبال روشی مطمئن با نتایج سریع درمان سلولیت هستید، درمان سلولیت با RF روشی ایده آل برای کاهش چربی های بدن است. معمولا پس از گذشت چند روز از اولین یا دومین جلسه‌ی درمان، شاهد نتایج درمان خواهید بود.
نتایج عبارتند از:
• از بین رفتن و کاهش سلولیت
• کاهش میزان چربی کل بدن
• صاف و محکم شدن پوست
• نرم شدن پوست
کانتورینگ بدن
• درمان شلی و افتادگی پوست
• لاغری موضعی بدن
• درمان افتادگی پوست و چاقی موضعی صورت

درمان سلولیت با آر اف

درمان سلولیت با آر اف

آیا بعد از RF نیاز به استراحت هست؟

بعد از درمان سلولیت با رادیوفرکانسی، هیچ نیازی به استراحت یا مرخصی کاری نخواهید داشت و بلافاصله میتوانید به کارهای روزمره ی حود بپردازید. هیچ گونه دوره ی نقاهت و یا عوارض خاصی در روش درمان سلولیت با RF وجود نخواهد داشت.

چند جلسه RF برای درمان سلولیت لازم است

بسته به میزان سطح سلولیت و تعداد نواحی قابل درمان، شدت سلولیت و پایداری چربی های رسوب کرده، تعداد جلسات مورد نیاز تا درمان کامل سلولیت، متفاوت است. اما معمولا به افراد توصیه میشود بین هشت الی دوازده جلسه درمان را انجام دهند.

مزایای درمان سلولیت با  RF

درمان سلولیت با RF کاملا ایمن و حتی آرامش بخش است. قبل از انجام درمان، پیشنهاد میکنیم از پزشکان متخصص ما در این زمینه مشاوره بگیرید و خواسته ها و اهداف خود را با ایشان بررسی کنید. آنچه در طول درمان با آر اف نیاز دارید این است که دراز بکشید و از گرمای امواج رادیویی لذت ببرید. درمان حدودا سی دقیقه زمان میبرد.

عوارض درمان با  RF

در حالی که هیچ عارضه ی شدیدی در این درمان وجود ندارد، متخصصان ما توصیه میکنند پس از درمان با آر اف از هرگونه آفتاب گرفتن و برنزه کردن پوست یک هفته قبل از درمان خودداری کنید زیرا این امر ممکن است باعث سوزش اندک پوست شود. درد یا سوزش بسیار کمی ممکن است در پوستهای حساس ایجاد شود که در صورت بروز تحریک، استفاده از کرم های مرطوب کننده توصیه می‌شود.

ماندگاری درمان سلولیت با RF

در صورتی که بعد طی کامل دوره ی درمان، رژیم غذایی مناسب و ورزش را در پیش بگیرید و و بعد از آخرین جلسه ی درمان هر سه ماه یک بار درمان را تمدید کنید، ماندگاری این روش بسیار زیاد خواهد بود. اما به طور کلی میتوان گفت حتی اگر درمان را تکرار نکنید ماندگاری روش دوازده تا هجده ماه خواهد بود.

هزینه های درمان سلولیت با RF

ما به شما پیشنهاد میکنیم در ابتدا برای براورد کردن میزان سلولیت و نتیجه ی مورد نظر خود با مشاوران ما تماس بگیرید تا بهترین و دقیق ترین هزینه ها را برای شما تخمین بزنند.
برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۴۱۰۳

خدمات زیبایی

filler injection

جستجو

زیبایی پوست و صورت

fat injection
logo-white

مشاور لاغری و زیبایی شما

کلینیک شمال تهران: ۱۶ ۲۸۴ ۲۸۴

© 2019 لاغری. تمامی حقوق محفوظ است.