درمان سلولیت با اگزیمیا

متخصص لاغری | 19 اکتبر, 2018

درمان سلولیت با اگزیمیا روشی منحصر به فرد از ترکیب دو تکنولوژی بی‌نظیر  Endolift و  Laserporationاست که انقلاب بزرگی در زمینه ی رفع سلولیت به وجود آورده است. دستگاه اول در رفع سلولیت، ناحیه ی سلولیت را ماساژ داده و کار لیفت را انجام می‌دهد و دستگاه دوم، کار حل کردن چربی‌ها، کاهش آن و پیکرتراشی را انجام می‌دهد.

تکنولوژی منحصر به فردی که در روش اگزیمیا به کار رفته است هیچ رقیبی ندارد. اخیرا هیچ دستگاهی مانند اگزیمیا که ترکیبی از چند تکنولوژی باشد و عملکردی تا این حد کامل را ارائه دهد به طوری که نتایج درمان سلولیت را بتوان در جلسه ی اول مشاهده کرد، ساخته نشده است.

درمان سلولیت با دستگاه‌های مشابه معمولا با درد و ناراحتی و عوارض جانبی همراه است این در حالی است که رفع سلولیت با اگزیمیا نه تنها دردناک نیست بلکه بر اساس چهار فاز پروسه درمان، بسیار هم لذت بخش است. اگزیمیا شامل چهار مرحله است که شامل مکش ، رهاسازی، مکش، ارتعاش است.

دستگاه Endolift  را میتوان در جهات مختلفی استفاده کرد و از آنجا که هر پالس دستگاه شامل مکش و رهاسازی است، بنابراین دستگاه از ایمنی بالایی برای بافت های بدن برخوردار است.

تکرار این سیکل چهار فازی در مدت زمان درمان سلولیت با اگزیمیا، گردش خون را در بافت افزایش می‌دهد و باعث افزایش سرعت متابولیسم چربی در ناحیه ی تحت درمان می‌شود. پوست صاف و کشیده می‌شود و ظاهر پوست پرتقالی سلولیت از بین میرود.

روش درمان سلولیت با اگزیمیا ، اختراع متخصصان زیبایی ایتالیاست و امروزه این روش در چهل کشور دنیا برای رفع سلولیت استفاده می‌شود. اگزیمیا برگرفته از یک کلمه‌ی لاتین به معنی “عالی” است.

دستگاه اگزیمیا بیست ونه برنامه دارد که به سه تنظیمات اصلی تقسیم میشود:
لیفت بافت‌های عمقی
اکسیژن رسانی به بافت‌های سطحی پوست
درمان آسان برای قسمت‌های حساس مانند چهره، گردن، بازوها.

تناوب فازهای مکش و آزادسازی، گردش خون و اکسیژن را در تمام لایه های پوست فعال میکند، عملکرد رگ‌ های لنفی، مویرگ ها و رگ های وریدی را بهبود میبخشد. اصطلاح تخصصی این پروسه را hemorreologic  می‌نامند که با افزایش گردش خون و اکسیژن رسانی به بافت و حذف مواد زائد و سمی حاصل از متابولیسم چربی ها، درمان سلولیت با اگزیمیا را تسهیل میکند. علاوه بر این اگزیمیا، کمک می‌کند مایعات میان بافتی در درم و هیپودرم که باعث ورم و ادم می‌شود، از طریق رگ‌های لنفی تخلیه و به طور طبیعی از بدن دفع شوند و این خود به بهبود ظاهر سلولیت کمک شایانی می‌کند.

خدمات زیبایی

filler injection

جدیدترین مطالب

خدمات پوست و مو

fat injection
logo-white

مشاور لاغری و زیبایی شما

کلینیک شمال تهران: ۱۶ ۲۸۴ ۲۸۴

© 2019 لاغری. تمامی حقوق محفوظ است.